SteelSections EC3 - novinka v české verzi

14.3.2015

Dlouho očekávaný vstup RUNET software do oblasti ocelových konstrukcí podle Eurokódu 3 je konečně tady. Novinka SteelSections EC3 je jednoduchou, ale velmi efektivní pomůckou pro projektanty ocelových konstrukcí ve formě návrhových tabulek. Tabulky obsahující všechny nejpoužívanější evropské, národní i mimoevropské válcované otevřené profily, za tepla tvářené a za studena tvarované uzavřené profily a trubky s jejich rozměry, průřezovými charakteristikami, klasifikací, únosností průřezů a únosnosti prutů ve vzpěru a klopení.

Kromě standardních profilů je k dispozici návrh individuálních svařovaných profilů, které může uživatel zadávat, doplňovat a měnit. Lze pracovat se svařovanými profily tvaru I a uzavřenými svařovanými profily.

Rychlá a efektivní práce s programem, minimální čas učení a velmi výhodná cena, jsou již tradičními atributy programů od RUNET software. Doufáme, že také tento nový přírůstek si získá stejnou oblibu, jako předchozí programy, které již v ČR používá celá řada spokojených zákazníků.

<-- Zpět na novinky